KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15144291
nr 1514 4291
Alexander Tolstoy
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Fruktstilleben. Signerad. Olja på duk, 31x39 cm, yttermått inklusive ram: 56x63 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:48:27
300 kr
350 kr
Alexander Tolstoy
Läs mer om Alexander Tolstoy